Miriam Cani nxjerr foton e rrallë nga arkivat, na prezanton me të shtrenjtën e saj para 4 dekadash

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:39 20-01-2017 Miriam Cani nxjerr foton e rrallë nga arkivat, na prezanton me të shtrenjtën e saj para 4 dekadash

Mirjam Cani ka nxjerrë nga arkivat foton e shkrepur para 40 vitesh të personit që e solli në jetë, mamasë së saj.

E ëma e veshur me kostum popullor, me shami në duar dhe një buzëqeshje shumë të ëmbël në fytyrë ka pozuar për fotografin 4 dekada më parë.

Shumë nga komentuesit e kanë komplimentuar për paraqitjen, mirësinë por edhe për ngjashmërinë që ka me të bijën.

“Mami 40 vite më parë”,- shkruan Miriam Cani teksa ka publikuar foton. 

MIRJAM_CANI.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022511005401611
array(1) { ["section"]=> string(103) "miriam-cani-nxjerr-foton-e-rralle-nga-arkivat-na-prezanton-me-te-shtrenjten-e-saj-para-4-dekadash-66157" }