Mish, verë e raki…ja si organizohet përgatitja e zgjedhjeve për PS në Tepelenë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:17 03-12-2016 Mish, verë e raki…ja si organizohet përgatitja e zgjedhjeve për PS në Tepelenë Kryebashkiaku Termet Peçi duke folur perpara strukturave te partise gjate drekes se organizuar per ta

Kryetari i Bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi, përveç ndryshimeve të dukshme në qytetin që drejton, po angazhohet edhe për zgjedhjet e përgjithshme 2017, edhe pse ai vetë, nuk është aktori kryesor, por do të jenë kandidatët për deputetë. 

Ka filluar kështu në Tepelenë fushata parazgjedhore, dhe kryebashkiaku, ka zgjedhur fundjavën, për të mbledhur kryepleqtë e fshatrave dhe drejtuesit e organizatave socialiste, për të diskutuar mbi procesin e ardhshëm, raporton newsbomb.al.

Dhe ju do të mendoni se janë në një mbledhje me blloqe përpara për të mbajtur shënime për detyrat që ju ngarkohen? Jo, fare… Janë ulur të gjithë në tryezat e një restoranti, me mish, verë e raki për të diskutuar për zgjedhjet 2017.

mish1

mish

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024179935455322
array(1) { ["section"]=> string(83) "mish-vere-e-raki-ja-si-organizohet-pergatitja-e-zgjedhjeve-per-ps-ne-tepelene-61456" }