Mishi dhe tregtimi në TIranë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:29 26-03-2015 Mishi dhe tregtimi në TIranë

Këto janë kushtet në të cilat tregëtohet mishi në zonën e ish-stacionit të trenit në Tiranë.  Kushtet janë të papërshtatshme dhe mungon higjena në kioskën ku klientët hyjnë pa kriter afër mishit. Në foto duken qartë edhe kova të larjes së dyshemesë afër mishit që do konsumohet nga qytetarët. Urojmë që pas këtyre fotove kompetentëve t’u ketë rënë në sy se, i tregëtuar në këto kushte, ky mish vetëm i ngrënshëm e i shëndetshëm që nuk është.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02449893951416
array(1) { ["section"]=> string(33) "mishi-dhe-tregtimi-ne-tirane-6977" }