‘Mision i përmbushur’, Rama për presidencën e OSBE: Shqipëria doli më e fortë dhe më e respektuar

Publikuar tek: politike, më 21:00 04-12-2020 ‘Mision i përmbushur’, Rama për presidencën e OSBE: Shqipëria doli më e fortë dhe më e respektuar Rama gjate fjales se tij ne OSBE

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama mbajti fjalën përmbyllëse në Ministerialin e OSBE, pas zgjedhjes së krerëve ekzekutiv të kësaj organizate.

Në rrjetet sociale ai ka shpërndarë disa foto nga fjala e tij, ku shkruan se pas drejtimit të OSBE-së Shqipëria del më e fortë dhe më e respektuar nga ndërkombëtarët.

“Mision i përmbushur prej ku Shqipëria del më e fortë dhe më e respektuar ndërkombëtarisht”, shkruan Rama.

LEXO EDHE: Rama mban fjalën përmbyllëse në Ministerialin e OSBE: Gjithçka ishte kundër nesh, por ia dolëm

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Në krye të PD një lidership me mentalitet enverist’, Topalli tregon nëse u konsultua me Berishën për partinë e re
Padia ndaj Xhaçkës për shpërdorim detyre, Vokshi: SPAK duhet të justifikojë besimin që i ka dhënë PD-ja »
Article Logic
Execution time: 0.01075005531311
array(1) { ["section"]=> string(100) "mision-i-permbushur-rama-per-presidencen-e-osbe-shqiperia-doli-me-e-forte-dhe-me-e-respektuar-230212" }