“Miss Albania 1999”, shihni si duket sot dhe me çfarë po merret

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:34 03-03-2017 “Miss Albania 1999”, shihni si duket sot dhe me çfarë po merret

Kanë kaluar 18 vjet që kur Venera Mustafa, vajza nga Prishtina u shpall Miss Albania.

 Venera nuk e vazhdoi fushën e modelingut, por vendosi të ndiqte ëndrrën e saj për të qënë stiliste dhe sot ajo ka një markë të saj me qendër në Prishtinë.

vd.png

 E ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel” Venera tregoi mbi pasionin e saj dhe koleksionet e veshjeve që ka krijuar që nga viti 2011.

Madje ajo është shumë e njohur në Kosovë për koleksionin e saj “W”.

 Siç sqaron edhe Venera, ajo ka vendosur t’i vejë këtë emër pikërisht sepse shkronja “W” nuk përdoret shumë. Venera tregoi se është dëshira e saj për të mos qenë shumë e pranishme në media, por për të folur përmes punës.

ht.png

kyuk.pngguk.pngScreenshot_12-2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027629852294922
array(1) { ["section"]=> string(66) "miss-albania-1999-shihni-si-duket-sot-dhe-me-cfare-po-merret-70697" }