Miss Bota humb jetën në një aksident me makinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:33 05-12-2019 Miss Bota humb jetën në një aksident me makinë

Ish- Miss Bota nga Pakistani, Zanib Naveed ka humbur jetën në një aksident me makinë.

Naveed humbi kontrollin e makinës së saj tip Mercedes CL2 që u përplas në bordurë dhe më pas u kthyer përmbys në rrugë.

Aksidenti ndodhi në një fshat në Qarku Rockland. Lajmi për vdekjen e 32-vjeçares u konfirmua nga Policia e Shtetit Maryland.

Sipas autoriteteve, Naveed u shpall e vdekur në vendin e ngjarjes. Në automjet nuk kishte asnjë njeri tjetër përveç saj.

Ndërsa janë nisur hetimet për të zbardhur shkakun e aksidentit.

Naveed u diplomua në Universitetin Pace në vitin 2011. Ndërsa u shpall Miss Pakistani në botë në Toronto të Kanadasë në 2012.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028197050094604
array(1) { ["section"]=> string(53) "miss-bota-humb-jeten-ne-nje-aksident-me-makine-188500" }