'Miss' inspektorja e policisë bashkiake tregon si reagon ndaj 'ngacmimeve' që i bëjnë gjatë orarit të punës

Publikuar tek: barometri, më 09:38 15-03-2018 'Miss' inspektorja e policisë bashkiake tregon si reagon ndaj 'ngacmimeve' që i bëjnë gjatë orarit të punës

E quajnë Disilva Muçopata dhe është policja seksi që u bë e njohur në të gjithë Shqipërinë falë Lali Erit.

Ishte pikërisht kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ai që publikoi në Facebook foton e polices më 8 mars dhe nuk ngeli njeri pa ia ngulur sytë, pa i bërë disa komente e pa kërkuar për të në rrjetet sociale.

Ajo sot ka rrëfyer në “Top Show” sesi reagon ndaj ngacmimeve që i bëjnë gjatë dhe jashtë pune..

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031811952590942
array(1) { ["section"]=> string(110) "miss-inspektorja-e-policise-bashkiake-tregon-si-reagon-ndaj-ngacmimeve-qe-i-bejne-gjate-orarit-te-punes-113310" }