“Miss Milva Ekonomi”, ministrja e Zhvillimit Ekonomik takon miqësisht parashutistin. Ai i vjedh buzëqeshjen

Publikuar tek: slide-lart, më 16:33 30-03-2016 “Miss Milva Ekonomi”, ministrja e Zhvillimit Ekonomik takon miqësisht parashutistin. Ai i vjedh buzëqeshjen

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Milva Ekonomi ka takuar miqësisht parashutistin e njohur i cili e ka bërë atë të buzëqeshë. 

Alket Islami parashutisti dhe fotografi i njohur i cili fluturon në ajër dhe fotografon natyrën, gjatë vizitës në zyrën e ministres ka pozuar me të dhe shihen të qeshur teksa bëjnë me dorë të njëjtën shenjë e cila tregon miqësi mes tyre.

Si gjithmonë ai shfaqet i veshur sportiv me syze dhe me shami në kokë.

“Selfi me promotoren e Turizmit Shqiptar…Miss., Milva Ekonomi, që bën ekonomi”, shkruan Alketi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012822866439819
array(1) { ["section"]=> string(109) "miss-milva-ekonomi-ministrja-e-zhvillimit-ekonomik-takon-miqesisht-parashutistin-ai-i-vjedh-buzeqeshjen-36421" }