Miss Serbia 'godet' sërish: Nuk udhëtoni dot? Pyesni kosovarët që nuk mund të udhëtonin për 20 vite

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:31 08-04-2020 Miss Serbia 'godet' sërish: Nuk udhëtoni dot? Pyesni kosovarët që nuk mund të udhëtonin për 20 vite Irina Jovanka

Të gjithëve i kujtohet ‘Miss Serbia’ Irina Jovanka, e cila pushtoi mediat shqiptare dhe serbe, kur bëri shqiponjën me duart në ‘Miss Freedom of the World’. Ajo shpesh herë ka mbrojtur haptazi edhe Kosovën.

Ndaj këtyre veprimeve Miss Serbia, është ‘masakruar’ nga mediat serbe. Por, si duket Irina nuk e ka aspak problem dhe vazhdon thotë gjithmonë mendimin e saj.

Me anë të një postimi në Instagram ka sjellë në vëmendje vuajtjet e kosovarëve, ndërsa thotë se nëse e keni problem se nuk po udhëtoni dot në këtë kohë atëherë të pyesim kosovarët që nuk mundën të udhëtonin për 20 vite.

“Nëse keni problem se nuk mund të udhëtoni dot, atëherë pyesni njerëz nga Kosova. Shumica prej tyre nuk kanë mundur të udhëtojnë për 20 vite me radhë. Përpiquni të kuptoni njëri-tjetrin,”– shkruan Irina Jovanka.

Capture9.PNG

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091180801391602
array(1) { ["section"]=> string(102) "miss-serbia-godet-serish-nuk-udhetoni-dot-pyesni-kosovaret-qe-nuk-mund-te-udhetonin-per-20-vite-201894" }