Miss Serbia 'rrëmben' zemrat e shqiptarëve, bën shqiponjën me duar në mes të sfilatës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:51 26-06-2019 Miss Serbia 'rrëmben' zemrat e shqiptarëve, bën shqiponjën me duar në mes të sfilatës (Video)

'Miss Serbia' ka fituar zemrat e të gjithë shqiptarëve me një gjest mjaft të dashur për ne.

Bukuroshja bjonde që merr pjesë në konkursin e bukurisë 'Miss Freedom of the World', ka bërë gjë e gjithë vëmendja të kthehet nga ajo.

Gjatë vizitës se miss-eve në Kosovë, ku morën pjesë në një event, 'Miss Serbia' ka bërë shqiponjën me duar.

Ajo e ka bërë këtë gjest gjatë kohës që po sfilonte në pasarelë, kur sfiloi 'Miss Albania' dhe 'Miss Kosova' si dhe kur doli para mediave.

Bukuroshja serbe tha gjatë intervistës se 'është formë respekti' dhe për të 'është normale ta bëjë'.

-640-0-5d13788343205.jpg

-640-0-5d137882be9ce.jpg

-640-0-5d1378847a893.jpg

-640-0-5d137883cc5b3.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Nuk dua dylbi që të shoh Pazarin e Ri dhe Liqenin’, Ajola Xoxa i kthehet komentueses për Veliajn
Xhensila Myrtezaj nis pushimet, FOTOGRAFOHET me bikini në plazh »
Article Logic
Execution time: 0.009199857711792
array(1) { ["section"]=> string(95) "miss-serbia-rremben-zemrat-e-shqiptareve-ben-shqiponjen-me-duar-ne-mes-te-sfilates-video-169883" }