Mister i madh, ndërroi jetë para disa ditësh, zhduket trupi i këngëtarit legjendar

Publikuar tek: bota, më 20:58 01-10-2019 Mister i madh, ndërroi jetë para disa ditësh, zhduket trupi i këngëtarit legjendar Kengetari i njohur meksikan, Jose Jose

Këngëtari legjendar meksikan Jose Jose, i njohur ndryshe edhe si Princi i Këngës ndërroi jetë fundjavën e kaluar.

Jose deri më sot ka arritur që të shesë më shumë se 100 milionë albume të tij muzikore në mbarë botën.

Ndërkohë që miliona fansa të tij përkujtojnë këngëtarin meksikan José José, një ngjarje misterioze ka ndodhur me trupin e tij.

Fëmijët e këngëtarit kanë deklaruar se nuk e dinë se ku gjendet trupi i tij.

Ata thonë se kanë vizituar shtëpinë e varrimit në Miami, ku ata prisnin që trupi i tij të ishte aty, por nuk e kanë gjetur aty as trupin dhe as certifikatën e vdekjes.

Fëmijët e këngëtarit meksikan raportohet se kanë shkuar në stacionin policor në Cutler Bay të Floridas, për të paraqitur një raport mbi trupin e zhdukur të këngëtarit ka raportuar AFP.

‘Nëse nuk shoh trupin e babait tim, nuk mund të besoj asgjë’, u tha Marysol Sosa, vajza e këngëtarit gazetarëve jashtë stacionit policor.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01099419593811
array(1) { ["section"]=> string(87) "mister-i-madh-nderroi-jete-para-disa-ditesh-zhduket-trupi-i-kengetarit-legjendar-180452" }