Misteri i vajzës që fliste në telefon sot në mes të autostradës Tiranë - Durrës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:16 01-02-2016 Misteri i vajzës që fliste në telefon sot në mes të autostradës Tiranë - Durrës

Një ngjarje e rrallë i ka tërhequr vëmendjen shoferëve të shumtë në autostradën Tiranë -Durrës, ku është vënë re një vajzë që qëndron mbi trafikndarësen. Shpesh janë parë kalimtarë të shkujdesur që nxitojnë të kalojnë rrugën duke rrezikuar jetën, por kësaj here, vajza duket plotësisht e qetë teksa qëndron majë trafikndarëses në mes të autostradës duke biseduar në telefon. Mbetet ende mister se përse ajo ka qëndruar për disa çaste duke folur në telefon në mes të autostradës dhe më pas është larguar.

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035167932510376
array(1) { ["section"]=> string(83) "misteri-i-vajzes-qe-fliste-ne-telefon-sot-ne-mes-te-autostrades-tirane-durres-31434" }