Mjekët: Berluskoni në gjendje të shkëlqyer pas operacionit në zemër

Publikuar tek: bota, më 16:01 15-06-2016 Mjekët: Berluskoni në gjendje të shkëlqyer pas operacionit në zemër

Tre herë kryeministri i Italisë, Silvio Berluskoni, është i vetëdijshëm dhe në gjendje të shkëlqyer pas operacionit katër orë në zemrë, kanë thënë mjekët.

Berluskoni iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale për zëvendësimin e valvulës së aortës. Mjekët thanë mund të shfaqen komplikacione por Dr. Ottavio Alfieri u shpreh se ndihet i qetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmohet policia belge, ISIS është nisur drejt Europës
Dy të vdekur dhe disa të plagosur nga shembja e urës në Gjermani »
Article Logic
Execution time: 0.01105809211731
array(1) { ["section"]=> string(72) "mjeket-berluskoni-ne-gjendje-te-shkelqyer-pas-operacionit-ne-zemer-43611" }