Mjekët e specializuar në rrethe, Rama uron shqiptarët me një informacion të rëndësishëm (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:15 22-01-2018 Mjekët e specializuar në rrethe, Rama uron shqiptarët me një informacion të rëndësishëm (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme duke postuar një video me informacione të përmbledhura lidhur me programin e ri të mjekëve specialist në rrethe.

Në video tregohet se si po punohet në spitalin e Fierit, pas dërgimit të mjekëve specialistë nga Tirana.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë informacion domethënës për programin e ri të specialistëve në spitalet jashtë Tiranës, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan kryeministri. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandali i CEZ, kush është prokurori i caktuar, ka hetuar Bashën, Çakon dhe Fullanin
Parashikimi i motit, njihuni me zonat ku do ketë më shumë reshje shiu dhe bore »
Article Logic
Execution time: 0.010479927062988
array(1) { ["section"]=> string(99) "mjeket-e-specializuar-ne-rrethe-rama-uron-shqiptaret-me-nje-informacion-te-rendesishem-video-107454" }