Mjekja në QSUT, goditet nga i dehuri

Publikuar tek: aktualitet, më 12:24 04-02-2015 Mjekja në QSUT, goditet nga i dehuri

Një mjeke është dhunuar në QSUT nga shtetasi 36-vjeçar Hekuran Hoxha.

Besiana H, 30 vjeçe ka ka bërë kallëzimin penal ndaj agresorit të saj i cili, ka qenë në gjendje të dehur kur ka goditur mjeken në detyrë. Hekuran Hoxha, ka ushtruar dhunë mbi mjeken pas procesit të dhënies së mjekimit.

Forcat policore të komisariatit nr.4 kanë mbërritur në vendngjarje.

Mësohet se mjekja është jashtë rrezikut për jetën dhe se agresori i saj është vënë në pranga nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ILAÇET/ MSH: Galdini të sjellë faktet, PD:Shëndetësia e kapur nga klani mafioz
Vrasja e kryekomisarit/ Gruaja e dëshmitarit: Frroku ishte në vendgjarje »
Article Logic
Execution time: 0.013015031814575
array(1) { ["section"]=> string(40) "mjekja-ne-qsut-goditet-nga-i-dehuri-2299" }