Mjeku Pëllumb Pipero feston ditëlindjen tek Infektivi, kolegët i bëjnë SURPRIZEN e veçantë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:29 24-04-2020 Mjeku Pëllumb Pipero feston ditëlindjen tek Infektivi, kolegët i bëjnë SURPRIZEN e veçantë Pellumb Pipero

Ditën e sotme mjeku i njohur Pëllumb Popero ka festuar ditëlindjen në një mënyrë të veçantë.

Siç duket edhe pse në një situatë dhe kohë të vështirë kolegët nuk kanë harruar ta urojnë mjekun për ditëlindjen e tij. Ata e kanë surpizuar me lule dhe dhurata në ambientet e spitalit.

Në këtë foto Pipero shfaqet me dy tufa me lule në duar, teksa mban edhe disa çanta të vogla me dhurata.

Kujtojmë se prej më shumë se një muaji vendi ynë është prekur nga Covid-19 dhe mjekët në spitalin Infektiv në Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’, ndodhen në vijën e parë të luftës me virusin.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095269680023193
array(1) { ["section"]=> string(96) "mjeku-pellumb-pipero-feston-ditelindjen-tek-infektivi-koleget-i-bejne-surprizen-e-vecante-203846" }