‘Modele s’të shkon, PORNOSTARE po’, Oriola Marashi i kthen përgjigjen EPIKE komentuesit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:23 28-04-2019 ‘Modele s’të shkon, PORNOSTARE po’, Oriola Marashi i kthen përgjigjen EPIKE komentuesit

Oriola Marashi është një nga vajzat më sexy dhe më të komentuara të mediave rozë.

Ajo përflitet për format trupore dhe foto që lënë ‘pa frymë’ fansat e saj.

Në një prej fotove të saj provokuese një ndjekës e ka ofenduar.

“Modele ste shkon, pornostare po”, i shkruan modeles, e cila nuk ka ngurruar t'i përgjigjet.

“Flm po nuk ndryshojn shum vetem se modelet e zgjedhin me ke shkojn”, shkruan modelja duke qeshur.

Screenshot_2.jpg

auto_58543676_340691649984330_3145458112845053952_n1556394857.jpg

-640-0-5b5a1c0b8333c.jpg

280full.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tre vite më parë 'shokoi' me fustanin transparent, Ledina Çelo tregon si reagoi burri
U bë nënë për herë të parë, publikohet FOTO e Diellza Kolgecit me vajzën »
Article Logic
Execution time: 0.012732028961182
array(1) { ["section"]=> string(90) "modele-s-te-shkon-pornostare-po-oriola-marashi-i-kthen-pergjigjen-epike-komentuesit-162155" }