Modelet e Victoria Secret ‘çmendin’ Brazilin, ekspozojnë format në plazh (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:29 05-01-2017 Modelet e Victoria Secret ‘çmendin’ Brazilin, ekspozojnë format në plazh (Foto)

Treshja e ‘engjëjve’ të Victoria Secret po shijojnë pushimet në plazhin e qytetit brazilian në Trancoso pas një sezoni të lodhshëm pune.

Lais Ribiero, Romee Strijd dhe Jasmine Tookes kanë shfaqur trupat e tyre seksi të veshura me bikini teksa kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit.

Bukuroshet ishin në shoqërimin e dy meshkujve tejet tërheqës dje janë parë të pëqafuar teksa ata i mbajnë në krahë.

{gallery}victoria secret{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013084173202515
array(1) { ["section"]=> string(75) "modelet-e-victoria-secret-cmendin-brazilin-ekspozojne-format-ne-plazh-64685" }