Modelja amerikane nuk i 'duron' dot veshjet, ja si pozon pranë pishinës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:34 07-07-2020 Modelja amerikane nuk i 'duron' dot veshjet, ja si pozon pranë pishinës Ana Cheri

Ana Cheri është një nga modelet më të ndjekura në Instagran, ku numëron mbi 12 milionë ndjekës.

Ajo shpeshherë tërheq vëmendjen me fotot seksi që poston në profilin e saj, ku tregon format trupore për të cilat thotë se ndihet krenare.

Së fundmi ajo ka pozuar vetëm me të brendshmë të bardha afër pishinës, ndërsa ishete ulur me këmbë hapur.

Nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta për foton selsi të modeles.

annnnnn.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097470283508301
array(1) { ["section"]=> string(75) "modelja-amerikane-nuk-i-duron-dot-veshjet-ja-si-pozon-prane-pishines-213114" }