Modelja bën akuzën e rëndë: Më ka përdhunuar djali i ish-ministrit të Mbrojtjes

Publikuar tek: bota, më 19:30 21-07-2019 Modelja bën akuzën e rëndë: Më ka përdhunuar djali i ish-ministrit të Mbrojtjes Modelja Sarah Goolden, i akuzuari për përdhunimin e saj Hamed Wardak

Një modele në Majemi, SHBA, pretendon se është përdhunuar nga djali i ish-ministrit afgane të Mbrojtjes.

Ngjarja sipas 29-vjeçares ka ndodhur në Majemi gjatë një vizite të Hamed Wardak, i cili fillimisht e ngacmoi seksualisht e më pas e përdhunoi.

Sarah Goolden, e cila ka ngritur padi në gjykatë tregon për mediat se Wardak i tha pasi e përdhunoi: “Je veç një modele bionde, kush mendon se do të të besojë?”.

I akuzuari është djali i ish-ministrit afgan të Mbrojtjes, Abdul Rahim Wardak. Ai është i shkolluar dhe jeton në SHBA prej disa vitesh.

fgerthrthtj.jpg

rgerthrtj5rj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010469198226929
array(1) { ["section"]=> string(85) "modelja-ben-akuzen-e-rende-me-ka-perdhunuar-djali-i-ish-ministrit-te-mbrojtjes-172893" }