Modelja e dehur në aeroplan i tregon gjoksin pilotit (Foto-Video)

Publikuar tek: bota, më 16:46 26-07-2015

Modelja britanike Chole Mafia ka kaluar çaste fantastike teksa fluturonte drejt New York-ut me avionin e Kuwait Airlines.

Por pavarësisht rëmujës që ka krijuar, duke pirë shampanjë dhe dy paketa cigare ndërsa qëndronte e ulur në prehrin e njërit prej pilotëve, ajo është shfajësuar duke thënë se në kabinë e ka ftuar piloti i cili madje edhe i është mburrur se ka shkuar në shtrat me gjysmën e stjuardesave.

chole11.jpg

Chole Mafia, emri i vërtetë i së cilës është Chohe Khan, ka thënë se piloti i është lutur që t’i tregojë gjoksin, gjë që nga fotografitë duket se e ka bërë me kënaqësi.

chole22.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013062000274658
array(1) { ["section"]=> string(69) "modelja-e-dehur-ne-aeroplan-i-tregon-gjoksin-pilotit-foto-video-17032" }