Modelja e famshme gjermane e “çmendur” pas kombëtares shqiptare, shikoni çfarë bën

Publikuar tek: bota, më 09:13 21-06-2016

Tifozeria për Kombëtaren shqiptare ka mbështetjen edhe të njërës prej modeleve të njohura të në rrjetet sociale. Jeamy Blessed vazhdon të përkrahë shqiptarët.

Bukuroshja me ngjyrë, e cila është shumë e pasionuar pas muzikës moderne shqiptare, është shprehur e kënaqur për fitoren e Shqipërisë në ndeshjen kundër Rumanisë.


“Jam shumë krenare me ty Shqipëri. Ia dolëm”, ka shkruar ajo krahas një fotoje, ku shfaqet me shqiponjën në shpinë. 18-vjeçarja me origjinë nga Gana, por që është rritur në Gjermani, ka thënë se kontaktin e parë me këngëtarët shqiptarë në "YouTube" e ka pasur krejt rastësisht dhe vendosi që të bëjë koreografi.

balerina_gjermane.jpgbalerina_gjermane2.jpg

balerina_gjermane3.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmohet Brukseli, neutralizohet në kohë personi me rrip eksplozivi në qendrën tregtare
Aksident tragjik në Itali, makina përplaset me trajlerin, humbin jetën dy vajza »
Article Logic
Execution time: 0.01159405708313
array(1) { ["section"]=> string(85) "modelja-e-famshme-gjermane-e-cmendur-pas-kombetares-shqiptare-shikoni-cfare-ben-44145" }