Modelja e famshme puthet në buzë me një robot femër, fansat e sulmojnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:38 20-05-2019 Modelja e famshme puthet në buzë me një robot femër, fansat e sulmojnë

Kompania e të brendshmeve Calvin Klein ka hedhur një reklamë në të cilën modelja e famshme Bela Hadid puthet në buzë me një robot femër.

Roboti i famshëm ka emrin Lil Mikela dhe ka 1.5 milion folloëers në Instagram. Në reklamën me sloganin ‘My Calvins’ modelja e famshme shfaqet ndërsa puthet me modelen.

Pas shkarkimit të videos mijëra përdorues e kanë sulmuar kompaninë e të brendshmeve duke thënë se kjo reklamë synon që të ngrejë reagime kundër homoseksualeve.

Këto akuza e detyruan kompaninë e Calvin Klein që të kërkojë hapur falje dhe se synimi i reklamës ishte të nxiste lirinë e të shprehurit dhe të seksualitetit.

Cfare mendimi keni ju për këtë reklamë?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027200222015381
array(1) { ["section"]=> string(76) "modelja-e-famshme-puthet-ne-buze-me-nje-robot-femer-fansat-e-sulmojne-165031" }