Modelja e njohur mahnit me "look"-un e saj sot në Paris

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:41 29-11-2016 Modelja e njohur mahnit me

Modelja e njohur Kendall Jenner është një nga VIP-at e pasarelës së Victoria’s secret.

Ajo është fotografuar sot në Paris e veshur me xhinse të shkurtra, çizme të gjata dhe një pallto të gjatë të zezë.

Kendall duket mahnitëse me thjeshtësinë e fytyrës së saj dhe stilin e veshjes.

 3ADA7B8200000578-0-image-a-95_1480426530793.jpg3ADA7D6A00000578-0-image-a-97_1480426733092.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030035972595215
array(1) { ["section"]=> string(59) "modelja-e-njohur-mahnit-me-look-un-e-saj-sot-ne-paris-61050" }