Modelja e njohur pozon topless kundër padrejtësisë seksuale (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:18 06-11-2016 Modelja e njohur pozon topless kundër padrejtësisë seksuale (FOTO)

Modelja e famshme Amber Rose ka pozuar topless kundër padrejtësisë seksuale.

 Siç ka njoftuar dhe më parë, ajo do të organizojë një tubim të dytë “Slut Walk”, kundër padrejtësisë seksuale dhe fajësimit të viktimave.

Autorja dhe modelja ka publikuar një foto gjysmë-topless në llogarinë e saj në Twitter, për të promovuar tubimin e radhës, pas atij të mbajtur në tetor, në Los Anxhelos.

amber.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033602952957153
array(1) { ["section"]=> string(70) "modelja-e-njohur-pozon-topless-kunder-padrejtesise-seksuale-foto-58563" }