Modelja e njohur shpërthen ndaj Angelina Jolie: Ajo është k*rvë, kemi ngrënë darkë me...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:34 04-05-2019 Modelja e njohur shpërthen ndaj Angelina Jolie: Ajo është k*rvë, kemi ngrënë darkë me...

Modelja dhe biznesmenia e njohur Caprice Bourret ka habitur ndjekësit me një deklaratë të bërë kohët e fundit.

Ajo ka shpërthyer keq ndaj aktores Angelina Jolie, të cilën e ka quajtur k*rvë.

Sipas modeles, Angelina e ka injoruar atë gjatë një darke ku dy femrat ishin të shoqëruara nga ish-bashkëshorti i aktores, Brad Pitt.

“Kam ngrënë darkë me Brad Pitt dhe Angelina Jolie veç e veç, edhe pse nuk më kujohet nëse ata ishin të martuar ende në atë kohë. Brad ishte i mahnitshëm, shumë xhentil dhe u ndjeva mjaft mirë me të. Angelina ishte k*rvë, ajo nuk ka asnjë fjalë gjithë natën thjesht ndenji ulur duke parë diku”.

Caprice Bourret

images.jpg

Angelina Jolie dhe Brad Pitt

160920110221-01-angelina-jolie-brad-pitt-file-exlarge-169.jpg

Caprice Bourret

Caprice-Bourret_-MTV-Staying-Alive-x-Liberty--03-662x989.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me fustanin ngjyrë mishi ngjitur pas trupit, Khloe Kardashian shfaqet bombastike (FOTOT)
Provokon Vesa Luma, publikon FOTO joshëse nga shtrati »
Article Logic
Execution time: 0.0099461078643799
array(1) { ["section"]=> string(90) "modelja-e-njohur-shperthen-ndaj-angelina-jolie-ajo-eshte-k-rve-kemi-ngrene-darke-me-162941" }