Modelja flirton me policin në tentavitë për të kaluar kokainën (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:33 29-07-2015 Modelja flirton me policin në tentavitë për të kaluar kokainën (Foto)

Një modele meksikane ka rënë në prangat e policisë amerikane pasi është kapur me 6 pako kokainë me vlerë 134 mijë dollarë.

Anett Pikula u demaskua nga plani i saj që supozohej ta ndihmonte të kalonte kufirin, por kur ajo u ndal nga patrulla, nisi të flasë dhe të flirtojë me efektivët e policisë më shumë se ç’duhej duke i bërë ata të dyshojnë. Pas një kontrolli në Mercedesin e 39 vjeçares, policia gjeti 6 pako me kokainë.

55b8e4b47191c.png

55b8e53a57981.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mjeku e shpall të vdekur, 92 vjeçarja zgjohet duke ulëritur
Pjesë të një avioni gjenden në ishullin e oqeanit Indian, dyshohet se i përkasin “Malaysian Airlines” »
Article Logic
Execution time: 0.014333963394165
array(1) { ["section"]=> string(73) "modelja-flirton-me-policin-ne-tentavite-per-te-kaluar-kokainen-foto-17256" }