Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik nisin bashkëjetesën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:44 01-08-2016 Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik nisin bashkëjetesën

Zayn Malik dhe Gigi Hadid e çojnë lidhjen e tyre një një tjetër nivel duke nisur bashkëjetesën nën të njëjtën çati.

Mediat ndërkombëtare raportojnë se çifti i ri është zhvendosur në rezidencën e ish-yllit të ‘’One Direction’’, në Los Angeles. Madje raportohet se këngëtari i ka dhënë leje të dashurës së tij edhe ta ridekorojë shtëpinë nga e para.

Dyshja ka qenë së bashku për nëntë muaj dhe janë ndarë për një periudhë të shkurtër në fillim të kësaj vere, por marrëdhënia e tyre tani është kthyer më e fortë se kurrë, raporton ‘’The Sun’’.

 “Ata ndajnë çdo moment bashkë dhe nuk rrinë larg njëri-tjetrit për më shumë se 10 ditë, kështu që është më se e arsyeshme që Gigi të zhvendoset te Zayn zyrtarisht’’, shkruan ‘’Sunday Mirror’’.

gigihadid2.jpggigihadid3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017680883407593
array(1) { ["section"]=> string(69) "modelja-gigi-hadid-dhe-kengetari-zayn-malik-nisin-bashkejetesen-48344" }