Modelja heroinë ndërpret xhirimet, hidhet në ujë dhe shpëton një vajzë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:12 28-07-2016

Një modele është vlerësuar si heroinë pasi ka ndërprë xhrimet dhe është hedhur në ujë për të shpëtuar një vajzë që po mbytej.

Bëhet fjalë për modelen Natalie Harrison 36-vjeç e cila ishte duke pozuar ne Londër dhe ka reaguar duke u hedhur menjëherë në ujë sapo ka parë 20 vjeçaren e cila rrezikonte të mbytej.

Ndërkohë pasi kanë mbërritur ekipi i shpëtimit kanë deklaruar se nëse nuk do ta kishte ndihmuar modelja, vajza nuk do të kishte mbijetuar.

Ekipet e shpëtimit thanë se të mos ishte për modelen, vajza nuk do kishte mbijetuar.heroin.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077698230743408
array(1) { ["section"]=> string(75) "modelja-heroine-nderpret-xhirimet-hidhet-ne-uje-dhe-shpeton-nje-vajze-47990" }