Modelja inspirohet nga vdekja e Kobe Bryant dhe bën tatuazh në fytyrë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:10 13-02-2020 Modelja inspirohet nga vdekja e Kobe Bryant dhe bën tatuazh në fytyrë (Video) Amber Rose

Amber Rose zbuloi se si vdekja e Kobe Bryant e frymëzoi atë të bëj tatuazhin e saj të ri në fytyrë.

Modelja dhe aktivistja e njohur shpjegoi sesi vdekja e legjendës së NBA e bëri atë të reflektojë për jetën.

Amber, 36 vjeçe, tha se vdekja e Kobe i kujtoi asaj të jetonte jetën në mënyrën më të mirë dhe pa asnjë pendim.

Rose, nënë e dy fëmijëve, bëri tatuazh në ballë emrin e djalit Sebastian 'Bash', shtatë vjeç, dhe emrin e djalit të vogël Slash.

tv_shoku.jpg

Themeluesja e 'SlutWalk' tha se vdekja e basketbollistit e bëri atë të kuptojë se sa e çmuar është jeta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071439743041992
array(1) { ["section"]=> string(67) "modelja-inspirohet-nga-kobe-bryant-dhe-ben-tatuazh-ne-fytyre-195112" }