Modelja lodhet nga gjoksi i madh, publikon foton 'topless' dhe merr vendimin drastik

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:53 28-05-2020 Modelja lodhet nga gjoksi i madh, publikon foton 'topless' dhe merr vendimin drastik Chrissy Teigen

Modelja e njohur Chrisy Teigen duket se është lodhur nga gjoksi i madh, ndaj ka vendosur t'i nënshtorhet një operacioni për heqjen e implanteve të gjirit.

Modelja është bashkëshortja e këngëtarit të mjohur John Legend, ndërsa në Instagram ka publikuar një foto topless para se të vendoste implante.

“Do të bëj një operacion së shpejti. Do heq impiantet e gjirit. Kanë qenë të shkëlqyera për shumë vite por ka ardhur koha që ti heq. Dua të vesh një fustan të madhësisë sime. Mos u shqetësoni për mua. Gjithçka është mirë. Unë do kem akoma gjinj", shkroi ajo.

Prej 10 vitesh Teigen ka mbajtur implantet e gjirit, ndërsa tashmë ka shprehur keqardhjen se kishte bërë operacionin.


chrissy-teigen.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095779895782471
array(1) { ["section"]=> string(88) "modelja-lodhet-nga-gjoksi-i-madh-publikon-foton-topless-dhe-merr-vendimin-drastik-208127" }