Modelja që tradhëtoi Malumën me Neymar tregon dilemën: Çfarë bëj kur më ftojnë për treshe (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:41 08-04-2020 Modelja që tradhëtoi Malumën me Neymar tregon dilemën: Çfarë bëj kur më ftojnë për treshe (FOTO)

Modelja Natalia Barulich u bë shumë e njohur kur tradhëtoi të dashurin e saj Maluma me futbollistin brazilian Neymar, ndërkohë që janë ende së bashku.

28-vjeçarja është shumë 'open-minded' dhe kjo shihet në deklaratat që bën apo postimet në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar në “Instastory” një foto-meme ku shkruhet: Kur të ftojnë në seks tresh dhe ti nuk je e sigurt çfarë duhet të bësh.  

nat-3323-1586330789.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01107382774353
array(1) { ["section"]=> string(100) "modelja-qe-tradhetoi-malumen-me-neymar-tregon-dilemen-cfare-bej-kur-me-ftojne-per-treshe-foto-201912" }