Modelja se duron dot më vapën dhe zhvishet krejt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:00 21-07-2016 Modelja se duron dot më vapën dhe zhvishet krejt

Ajo është ndër modelet më të bukura në botë dhe me trup ëndrash.

Supermodelja Irina Shayak s’po e duron dot më vapën dhe ka vendosur t'i heqë të gjitha teksa tregon format trupore perfekte.

30-vjeçarja shfaqet e zhveshur teksa shijon rrezet e diellit.

irina9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017105102539062
array(1) { ["section"]=> string(54) "modelja-se-duron-dot-me-vapen-dhe-zhvishet-krejt-47278" }