Modelja serbe për Kim Kardashian: Më kopjon, është një klon (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:38 19-03-2015 Modelja serbe për Kim Kardashian: Më kopjon, është një klon (Foto)

Modelja serbe Jelena Karleusa thotë se Kim Kardashian është një klon i saj dhe se ka të njëjtin stil dhe veshje si ajo. Modelja serbe, bjonde, e gjatë dhe me forma të theksuara thotë se kopjimi më i fundit i Kim është ndryshimi i ngjyrës së flokëve, nga brune në bjonde.

Në këtë foto në fakt, duket një ngjashmëri e habithshme mes modeles jo dhe aq të njohur dhe showgirl-it Kim Kardashian. Vajzat vishen me të njëjtat rroba dhe preferojnë të njëjtat firma.

Ngjashmëria e tyre tashmë po përflitet në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale.

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018928050994873
array(1) { ["section"]=> string(67) "modelja-serbe-per-kim-kardashian-me-kopjon-eshte-nje-klon-foto-6371" }