Modelja shqiptare bën gjestin e çmuar, u vjen në ndihmë familjeve në nevojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:16 03-08-2017 Modelja shqiptare bën gjestin e çmuar, u vjen në ndihmë familjeve në nevojë

Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj  e cila jeton në Amerikë, i është bashkuar nismës së Arbër Hajdarit, “FundjavëNdryshe” dhe u ka ardhur në ndihmë familjeve të varfëra shkodrane.

Ajo ndihet e lumtur që arriti të ndihmojë disa prej shumë familjeve shqiptare, të cilat jetojnë në mjerim dhe bën thirrje që ata persona të cilët kanë mundësi ekonomike ta ndërmarrin një nismë të tillë.

“Sot ishte nji ditë me shumë emocine, nga varferia te vuajnë kaq shume njerëz në kyt kohë është e tmerrshme.
E nijej vehten te privligjuar qe arrita te njofton @arberhajdari dhe qe me solli ti ndihmoj disa famileve qe kishin nevoj shumë të madhe 
Vllezer, motra dhe miq të dashur... Ju lutem, nëqoft se keni mundësi me sa do qoft shkoni dhe shikoni ju per vehten se sa njerëz kan nevoj ndihmen tonë”, shkruan Emina.

 

 emina_2.jpgemina.jpgemina_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072348117828369
array(1) { ["section"]=> string(91) "modelja-shqiptare-ben-gjestin-e-cmuar-u-vjen-ne-ndihme-familjeve-te-varfera-shqiptare-88135" }