Modelja shqiptare: Më kanë ofruar karrierë në këmbim të seksit

Publikuar tek: slide-lart, më 22:13 14-02-2016 Modelja shqiptare: Më kanë ofruar karrierë në këmbim të seksit

Lindita Idrizi është një modele tashmë e famshme edhe në Itali, pasi është bërë imazh i markës “Lacoste”.Në vitin 2015, ajo është shpallur “Miss Europa Kontinental”, në konkursin europian të bukurisë zhvilluar në qytetin e Paestum në rajonin e Kampanjës në Itali.

Por bukuroshja nga Elbasani, në një intervistë për “Bluetooth”, ka pranuar se në Shqipëri i është ofruar seks në këmbim të një karriere të suksesshme.

“Si çdo vajzë e bukur, normal që ka gjëra të tilla, por unë nuk u kam kthyer përgjigje. Unë jam vetëm 19 vjeç dhe nuk i njoh mirë. Fillimisht afrohen duke të thënë që do të të ndihmojnë në karrierë dhe më pas të kërkojnë seks. Unë kurrë nuk ua kam vënë veshin këtyre gjërave, pasi kam preferuar të eci vetë në karrierën time”, shprehet ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040060043334961
array(1) { ["section"]=> string(67) "modelja-shqiptare-me-kane-ofruar-karriere-ne-kembim-te-seksit-32571" }