Modelja shqiptare në darkën e inagurimit të Donald Trump, mahnit me paraqitjen e saj (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:22 20-01-2017 Modelja shqiptare në darkën e inagurimit të Donald Trump, mahnit me paraqitjen e saj (Fotot)

Supermodelja shqiptare Emina Çunmulaj ka marrë pjesë në dakën e organizuar nga ‘Komiteti i Inagurimit të Presidentit’, Donald Trump.

Çunmulaj ka shkëlqyer me paraqitjen e saj dhe dukej mjaft elegante me një fustan të zi, të gjatë dhe flokë të mbledhura.

Modelja prej vitesh jeton në SHBA dhe prej 9 muajsh është bërë nënë e një vajze. 

CUNMULAJ.jpgCUNMULAJ2.jpgCUNMULAJ3.jpgCUNMULAJ7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023632049560547
array(1) { ["section"]=> string(95) "modelja-shqiptare-ne-darken-e-inagurimit-te-donald-trump-mahnit-me-paraqitjen-e-saj-fotot-66098" }