Modelja shqiptare provokon sërish, pozon me rroba banjoje dhe shalqin nga plazhet ekzotike (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:57 31-07-2017 Modelja shqiptare provokon sërish, pozon me rroba banjoje dhe shalqin nga plazhet ekzotike (FOTO)

Prej javësh tashmë, modelja shqiptare Aurela Hoxha ka pozuar nga plazhet ekzotike duke provokuar me format e saj të lakueshme.

Me rroba banjoje të kuqe, me shalqin në dorë dhe duke buzëqeshur, blogerja ngjan shumë tërheqëse. Mbetet për t'u parë si do na surprozojë edhe gjatë ditëve të nxehta të gushtit Aurela. /Newsbomb.al/ 

aurela_hoca.jpg

aurela.jpg

 aaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035148143768311
array(1) { ["section"]=> string(99) "modelja-shqiptare-provokon-serish-pozon-me-rroba-banjoje-dhe-shalqi-nga-plazhet-ekzotike-foto-87876" }