Modelja shqiptare thotë “po”, pranon propozimin për martesë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:49 31-10-2016 Modelja shqiptare thotë “po”, pranon propozimin për martesë

Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj prej shumë kohësh jeton në amerikë, ku ka krijuar dhe karrierën e saj tashmë. Ajo ka dhënë një lajm të mirë.

Tika Camaj, modelja shqiptare , një nga engjëjt e “Victoria Secret”, e njohur edhe për fotot e nxehta që publikon, ka pranuar propozimin për martesë nga i dashuri i saj.

Kështu ka bërë të ditur Afërdita Dreshaj, e cila ka shkruar në llogarinë personale në Instagram se të ketë pranuar propozimin e David Silvermanit. Ky i fundit është po ashtu pjesë e botës së medias në Los Angeles të SHBA-së.aferdita.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072479248046875
array(1) { ["section"]=> string(62) "modelja-shqiptare-thote-po-pranon-propozimin-per-martese-57964" }