Modelja shqiptare zhvishet para aparatit, pozon nudo

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:45 04-06-2016 Modelja shqiptare zhvishet para aparatit, pozon nudo

Ndonëse një emër pak i njohur në shqipëri, Klaudia Braja është një nga modelet është një nga modelet më të komentuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe e gjithe kjo pasi nuk ngurron të ekspozojë gjithçka nga trupi i saj.

Në fakt modelja është bërë e njohur pikërisht për shkak të seteve të saj fotografike nudo. Së fundi shqiptarja ka realizuar një set të ri ku shfaqet tërësisht e zhveshur. Në fotot bardhezi Klaudia ekspozon gjoksin, ndërsa nuk ngurron të shfaqë edhe zona të tjera intime të trupit. Disa nga fotot e saj më të fundit të modeles janë realizuar nga fotografi Gilles Pautigny.

Pak kohë më parë bukuroshja shqiptare që jeton në Los Angeles ka realizuar të tjera foto nudo artistike për revistën e njohur ‘Pointsevenmuch’.

 

klaudia.jpg

klaudia1.jpg

klaudia3.jpg

klaudia4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020117044448853
array(1) { ["section"]=> string(57) "modelja-shqiptare-zhvishet-para-aparatit-pozon-nudo-42408" }