Modelja vdes në aksident tragjik me makinë teksa është “live” në facebook, ulërimat në “kupë të qiellit” (AKSIDENT FATAL, VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 17:40 04-07-2017 Modelja vdes në aksident tragjik me makinë teksa është “live” në facebook, ulërimat në “kupë të qiellit” (AKSIDENT FATAL, VIDEO)

Sofja Magerko, 16 vjeç dhe mikja Daria Medvedeva, 24 vjeç, u vranë të dyja kur makina u doli jashtë kontrollit.

Sofja, e cila kishte fituar një konkurs bukurie në qytetin e saj të lindjes të Izyum në Ukrainën lindore, vdiq menjëherë pas përplasjes.

Shpejtësia e dyfishtë dhe jashtë normales, të dehura dhe me shishe në dorë, e qeshura deri në "kupë të qiellit" kanë ndikuar në këtë tragjedi.

Daria, e cila ishte pas timonit, gjithashtu vdiq ndërsa ishte në spital.

Njerëzit afër aksidentit mund të dëgjohen duke folur për tmerrin: "Fuck, atje është një trup i vdekur ... një tjetër ka rënë nga makina", ndërsa dikush tjetër mund të dëgjohet duke lajmëruar një ambulancë.

FGDFGDFGDF.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010996103286743
array(1) { ["section"]=> string(126) "modelja-vdes-ne-aksident-tragjik-me-makine-teksa-eshte-live-ne-facebook-ulerimat-ne-kupe-te-qiellit-aksident-fatal-video-85000" }