Moderatori Eno Popi humb njeriun e shtrenjtë në familje

Publikuar tek: aktualitet, më 23:10 19-06-2017 Moderatori Eno Popi humb njeriun e shtrenjtë në familje

Gazetari i njohur Eno Popi ka humbur sot nënë e tij, pas një sëmundje të rëndë që i mori jetën.

Miq dhe fansa të Eno Popit i kanë shprehur ngushëllimet për humbjen e madhe, ndër ta edhe moderatorja Arbana Osmani, e cila i shkruan në rrjetet sociale “Gjithmonë në krahun tënd”.

Përcjellja e nënës së gazetarit për në banesën e fundit do të bëhet ditën e nesërme në orën 12:00.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021597862243652
array(1) { ["section"]=> string(61) "moderatori-eno-popi-humb-njeriun-e-shtrenjte-ne-familje-83086" }