Moderatori i njohur i Top Channel bëhet baba për herë të dytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:18 24-12-2016 Moderatori i njohur i Top Channel bëhet baba për herë të dytë

Festat e fundvitit kanë një sjellë një dhuratë mjaft të ëmbël për moderatorin Alban Dudushi dhe partneren e tij, Bieta Sulo: Ata po presin një fëmijë.

Fillimisht, kjo u vu re në këngën e fundvitit nga Top Channel, ku Bieta shfaqej duke vënë pupat e bebit pranë pemës së Krishtlindjes.

Blitz.al kontaktoi me moderatoren, e cila konfirmoi ekskluzivisht se është një pritje të një fëmije prej 5 muajve.

“Ne jemi në pritje të një djali dhe për këtë jemi shumë të lumtur!”, – është shprehur Bieta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011924982070923
array(1) { ["section"]=> string(67) "moderatori-i-njohur-i-top-channel-behet-baba-per-here-te-dyte-63661" }