Moderatori i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë? Fotoja “nxjerr zbuluar” sekretin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:54 22-08-2017 Moderatori i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë? Fotoja “nxjerr zbuluar” sekretin

Moderatori i njohur shqiptar Salsano Rrapi, siç duket do të bëhet baba për herë të dytë.

Një foto e publikuar në Instagram, ku të gjithë miqtë janë bërë bashkë duke darkuar në Jug të vendit ka zbuluar dhe shtatzëninë e bashkëshortes së tij.

Nga forma e rrumbullakët e barkur të partneres së Salsanos kuptohet se po pret të vijë në jetë një foshnje, dhe vështirë të jetë darka arsyeja e rrumbullakosjes së barkut të saj, shkruan newsbomb.al.

Megjithatë, deri tani nuk është konfirmuar asgjë nga asnjëra palë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014144897460938
array(1) { ["section"]=> string(96) "moderatori-i-njohur-shqiptar-do-behet-baba-per-here-te-dyte-fotoja-nxjerr-zbuluar-sekretin-89829" }