Moderatori i njohur shqiptar ironizon çmimin ‘Oscar’, publikon foto dhe shkruan: Të hapen kutitë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:36 27-02-2017 Moderatori i njohur shqiptar ironizon çmimin ‘Oscar’, publikon foto dhe shkruan: Të hapen kutitë (Foto)

Moderatori i njohur shqiptar Ledion Liço ka ndjekur një natë më parë ‘live’ ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars”.

Dhe gafa e madhe ku iu dha gabimisht çmimi “Oscar” filmit muzikal “La La Land” kur në fakt e kishte fituar një  tjetër nuk ka kaluar pa u ironizuar edhe nga Liço.

Nëpërmjetë Instagram moderator ka postuar një foto ku shkruan se Hillary Clinton është zgjedhur presidente e SHBA teksashkruan: "Të happen kutitë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029825925827026
array(1) { ["section"]=> string(103) "moderatori-i-njohur-shqiptar-ironizon-cmimin-oscar-publikon-foto-dhe-shkruan-te-hapen-kutite-foto-70131" }