Moderatori i Opinion merr fshesën e punëtorit dhe pastron bustin e Ismail Qemalit në Vlorë: E nxorrët duhanpirës (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:45 24-10-2020 Moderatori i Opinion merr fshesën e punëtorit dhe pastron bustin e Ismail Qemalit në Vlorë: E nxorrët duhanpirës (VIDEO) FotoMontazh: Blendi Fevziu

Pamjet e mësipërme janë shkëputur nga një video e publikuar nga moderatori Blendi Fevziu në Vlorë.

Fevziu ndodhet në qytetin bregdetar ku po kryen xhirime për emisionin e tij, në disa nga zonat më të frekuentuara dhe më atraktive të Vlorës. Moderatori i Opinion, në një moment shfaqet në bustin e Ismail Qemalit dhe i merr fshesën nga dora punëtorit, për të pastruar vendin rreth bustit.

“Ashtu de. Edhe një bisht cigareje këtu se e nxorët Ismail Qemalin duhanpirës”, thotë moderatori, në videon e mëposhtme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Rrugorët’ e Tiranës ndëshkojnë shoferët te Rruga e Kavajës, vendosin 135 gjoba për 12 orë (VIDEO)
Veliaj: Halli i Lulit dhe i Monës për të shtuar shtëpitë në bregdet apo Tiranë, PS fiton se u shërben me përulësi njerëzve »
Article Logic
Execution time: 0.011918067932129
array(1) { ["section"]=> string(124) "moderatori-i-opinion-merr-fshesen-e-punetorit-dhe-pastron-bustin-e-ismail-qemalit-ne-vlore-e-nxorret-duhanpires-video-224987" }