Moderatori mbledh "protestuesit" dhe i bën thirrje: "Ta rrëzojmë qeverinë!" Merr përgjigje të papritur (Video humoristike)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:35 19-02-2017 Moderatori mbledh

Moderatori i emisionit “3JAT” në InTV, Rudi Hizmo, i revoltuar me keq-qeverisjen dhe vjedhjen e taksave ka vendosur të organizojë protestën e tij.

Ai ka mbledhur një tufë.... patash, te cilave u bën thirrje për të rrëzuar qeverinë. Reagimi që merr pas është i papritur.

Ndiqeni videon komike:

 

Protesto per te drejtat e tua #pd #protest #posht #rama

A post shared by Rudi Hizmo (@rud_hizmo) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032105922698975
array(1) { ["section"]=> string(120) "moderatori-mbledh-protestuesit-dhe-i-ben-thirrje-ta-rrezojme-qeverine-merr-pergjigje-te-papritur-video-humoristike-69256" }