Moderatori rrëfen historinë e pazakontë: U deha, kërceja si budalla në mes të tavolinës! Erdhën truprojet dhe më nxorën jashtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:30 04-06-2020 Moderatori rrëfen historinë e pazakontë: U deha, kërceja si budalla në mes të tavolinës! Erdhën truprojet dhe më nxorën jashtë Ermal Peci

Moderatori i njohur Ermal Peçi ka rrëfyer një histori ndryshe nga jeta e tij private, të disa viteve më parë në Greqi ku pasi u deh e kanë nxjerrë jashtë nga buzuku.

Ermali thotë se pasi është dehur ka filluar të kërcejë mbi tavolina, por më pas kanë ardhur truprojet dhe e kanë nxjerrë jashtë.

“Më ka ndodhur njëherë në Greqi. Kur shkoj andej më krijohet një lloj lirshmërie, ndaj i provoj të gjitha. Jam dehur pafund, kam kërcyer mbi tavolina, më kanë nxjerr jasht në Athinë, ajo ka qenë perlë fare (qesh).

Isha një budalla në mes të tavolinës që kërcente, normalisht që do vijnë disa ‘security’ (truproja të buzukut), dhe të thonin: Dera është atje dhe mund të dalësh. Vazhdova të kërceja dhe e gjeta veten jasht buzukut”, tha ai në emisionin ‘Glamour Zone’ n♪7 Rtv Ora..

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092639923095703
array(1) { ["section"]=> string(130) "moderatori-rrefen-historine-e-pazakonte-u-deha-kerceja-si-budalla-ne-mes-te-tavolines-erdhen-truprojet-dhe-me-nxoren-jashte-209026" }