Moderatorja Albana Osmani merr dhuratën që ç’do femër do e dëshironte (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:37 04-11-2016 Moderatorja Albana Osmani merr dhuratën që ç’do  femër do e dëshironte (FOTO)

Moderatorja Albana Osmani ka marrë një dhuratë që çdo femër do e donte, një tufë me lule natyrale.  

Albana ka fotografuar tufën me lule si dhe një pjesë të fytyrës së saj ku duket teje e buzëqeshur dhe e lumtur, ndërsa ka falenderuar personin që i’a ka dhuruar lulet.

Po kush është ky person? Kjo mbetet akoma enigmë, por me siguri do jetë ndonjë “kandidat” që do t’i fitojë zemrën.albana_osmani.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22128701210022
array(1) { ["section"]=> string(80) "moderatorja-albana-osmani-merr-dhuraten-qe-c-do-femer-do-e-deshironte-foto-58431" }