Moderatorja e njohur bën publike lidhjen, publikon foto me të dashurin (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:18 23-12-2016 Moderatorja e njohur bën publike lidhjen, publikon foto me të dashurin (Foto)

Prej disa muajsh është përfolur shumë rreth një lidhje të mundshme mes reperit Gjiko dhe prezantueses bukuroshe Elita Rudi.

Para disa ditësh ata publikuan një foto që u la të nënkuptohej se ishin në marrëdhënie me njëri-tjetrin shkruan Who.

Tashmë nuk ma më dyshime, pasi Elita postoi foton e parë të tyre si partnerë në rrjetin social “InstaStory”. Nuk mund ta mohojmë faktin që ata duken mjaft bukur bashkë.

elita774.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028953790664673
array(1) { ["section"]=> string(80) "moderatorja-e-njohur-ben-publike-lidhjen-publikon-foto-me-te-dashurin-foto-63504" }